Konkurs Piłkarski Hufca “Szczecin”

Swindon – 9 października
 
Trzydziesty trzeci doroczny Turniej Piłki Nożnej “na sali” Hufca “Szczecin” odbył się w Swindon w niedziele 9-go września 2011r. Dzień rozpoczął się Mszą świętą w Domu Pariafialnym w Whitbourne Avenue o godzinie 10:00. Po Mszy św, drużynowi i wodzowie mieli czas aby potwierdzić ile drużyn pilkarskich będą brali udział w Konkursie.
 
 

 
Raport i Oficjalne Rozpoczęcia Dnia odbył się pare minut pojżniej. Wtedy każdy miał czas przebrać się do strój sportowy i zjeść kanapki. Zajechaliśmy na Salę Sportową w Oakfield Centre przed godziną 13:00. W następne 3 godziń odbyło się i 8 Instruktorzy / Instruktorki z Slough, Swindon i Bristol. Razem ponad 20 mecze. W Konkursie brali udział 30 zuchów, 20 harcerzy, 18 wędrownicy było 6 drużyn pilkarskie zuchowe, 4 harcerzy i 3 wędrowników.
 
 
 
Wyniki były następujące:
Kategoria Zuchów: Slough (Serduzka / Kosynierzy)
Kategoria Harcerzy: 12 DH. im. Bolesława Chrobrego, Swindon
Kategoria Wędrowników: 19 DH im. Tadeusza Kościuszko, Slough
 
Tak samo nagroda za Najlepszy Przykład “Fair Play” w im. śp. Druha hm. Edward Rytko, wieloletni Kapelan Hufca “Szczecin” był wygrany przez Gromadę Swistaki z Bristol.

Oczywiście najważniejszy mecz odbył się ostatni, Instruktorzy przeciwko Zuchy. Razem było 30 zuchów przeciwko 5 Instrukorzy. Zuchy wygrali 2-0 i z radością celebrowali przez całą podróż spowrotem do domu !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s