Pierogi, ciasta, wspinaczka…czyli mini-złaz 2011

Mini Złaz 2011

Staffordshire, Anglia, 28 – 30 października 2011

Na mini-zlazie miałam wspaniały czas z wszystkimi! Zrobiliśmy dużo ale zawsze miałam energie na następne zajęcie. Było ponad 30 wędrowniczek i wędrowników z Wielkiej Brytanii!

W sobote rano miałyśmy możliwość strzelać wiatrówkami na tarcze. Mi to się spodobało bo już wiem jak strzelać ale nie miałam okazji ostanio. Po tym mieliśmy okazję powędrować troche wokół terenu, było bardzo pięknie zobaczyć różne kolory liść które już spadi z drzew, ale dużo błotu było! Drugie zajęcie była wspinaczka, ‘rock climbing’. Dostałam się do góry na piewszej ściane ale drugą nie mogłam skończyć bo jestem za mała by dosięgnąć!

Po tym zaczęliśmy nasz ‘bake off’, uczyliśmy jak składac i dekorować ciasta i jak pierogi sa zrobione- i oczywiszcie potem je zjedliśmy!

Ognisko bylo bardzo zywe, bo wszyszy znai piosenki, mogliśmy śpiewać głośno i pełni energii! Bo było ‘Halloween’ mieliśmy dwie dynie (pumpkins) – jedna miała ZHP rzeźbione, a druga miała lilijke.  Śpiewaliśmy piosenke ‘dżownico’ ktora jest niesamowicie żywa sama w sobie!

W niedziele skończyliśmy nasze ciasta i zostaliśmy bardzo brudni od mąki!

Druhna Zosia Grzywińska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s