Szare Wilki: 10 lat to wielka sztuka!

Wilno, 27 stycznia 2012 

Chociaż za oknem jest zimno i nie ma chęci wyjść na spacer, harcerze odważnie idą w podróż. 27 stycznia w szkole imienia Jana Pawła II odbył się Biwak Urodzinowy 28 WDH-ek i 28 WDH-y „Szare Wilki”.

Już 10 lat wilczymi śladami  jesteśmy razem, lubimy się nawzajem i dzielimy się iskierką braterstwa. Niezważając na duże mrozy nas zebrało się sporo i mogliśmy rozpocząc święto. Na kominek przybyli także przyjaciele naszej drużyny. Nasza nowa drużynowa dh. Jolanta Borkowska otrzymała bardzo dużo życzeń oraz gratulacji. Echo niosło piosenki harcerskie po całej szkole i nasze usta upiększał uśmiech gdy bawiliśmy się w różne pląsy.

Gdy przyszedł rozstań czas, wszyscy podzieliliśmy się wrażeniami i braterskim kręgiem pożegnaliśmy się. Następny dzień dla druhen i druhów był pełen wrażeń. Mieliśmy zajęcia taneczne, zajęcia z fotografem dh. Pawłem Giliauskasem oraz oglądanie filmu. Także mieliśmy wojnę z śnieżkami i wesoło spędziliśmy czas. Mamy nadzieję, że to niesą ostatnie nasze urodziny!

Drużyna to coś więcej niż tylko koleżanki i koledzy z zespołu, to rodzina, która po przegranej stawia Cię na nogi i pomaga wygrać kolejną walkę. Razem.

Dh Jowita Matijewska trop. pr.

28WDH-ek „Szare Wilki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s