Kominek Zuchowy w Burlington

Burlington, Ontario, 4 marca 2012

4-go marca odbył się coroczny kominek zuchowy dla wszystkych gromad z hufców Karpaty, Pieniny i Watra. W sali Związku Narodowego Polskiego w Burlington, Ontario, zebrało się około 175 zuchów!

Miło było zobaczyć  sale pełną zuchów i rodziców – największe zgromadzenie zuchow na kominek od wielu lat! Temat tegoroczny kominek byl “Kosmos”. Większość gromad przygotowali wesole piosenki i okrzyki z bardzo ciekawych kostiumy. Zastępca hufcowego hufca Karpaty, hm. Michał Sokolski przywitał wszystkich zuchów i rodzicow na rozpoczecie a potem byla Parada Totemów na około sali – niesamowicie było zobaczyć wszystkie kolorowe i kreatywne totemy!

Kominek był prowadzony przez namiestnika zuchów przy hufcu Karpaty, pwd. Konrada Dąbrowskiego, referentki zuchów i skrzratow, pwd. Joasi Dziewałtowskiej i hm. Krystyny Sader oraz wodzów z różnych gromad – prowadzili różne piosenki i pląsy. Wszystkie zuchy głośno śpiewali i bawili się wesoło i rodzice też się świetnie bawili! Nawet kanadyjski piosenkarz Justin Bieber przyjechał i zaśpiewał dla wszystkich zuchów! Po kominku wszystkie zuchy dostali odznaki kominka a potem poczęstowali się na pizzy, ciasteczkach i picie zorganizowane przez Hufiec Pieniny. Wszystkie pokazy i piosenki byly super i chciałbym podziękować wszystkim drużynowym za ich pracę w przygotowaniu zuchów na kominek, również wszystkich którzy go zorganizowali i prowadzili.

Czuj!

Pwd Robert Wołoch

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s