„Run for Piotrek”

Melbourne, Australia, 15 lipca 2012

Atmosfera była fantastyczna, kibice gotowi, nogi nie mogące się doczekać biegu, ale to nie była Olimpiada, tylko harcerskie ,,Run for Piotrek”.


W typowe zimowe rano, w niedziele 15go lipca, ponad 26,000 osób brało udział w corocznym ,,Run Melbourne”. Uczesnicy mogli wybrać z trzech tras przez centrum miasta, poł-maraton zaczoł się w zimowej ciemności nad ranem o 7mej, a potem 10km o 9tej i 5km o 11tej.

Harcerki i harcerze z hufców ,,Podhale” w Melbourne tworzyli ekipe pod nazwą ,,Team Run for Piotrek,” zbieraliśmy  fundusze dla australijskiej ,,Heart Foundation”, wybraliśmy tą fundacje w  pamięci naszego przyjaciela, S.p. Druha Piotrka Mastka.

Trasa była wspaniała bo pomimo że było cieszko fizycznie, slonce swiecilo i mieliśmy szansę zwiedzić kilka z najpiękniejszych i najbardziej znanych zabytków w Melbourne.

Na końcu trasy czekał na nas BBQ przegotowany przez nasz ,,cheer squad”, hufcową i hufowego oraz zawsze wspierające KPH.

Bieg ten dał wszystkim szanse spróbować  coś nowego, i nawet członkowie KPH mówili że w przyszłym roku chca brać udział.

Do tej pory zebraliśmy ponad $2,400 dla “Heart Foundation” i pomimo tego że nogi nas troche bola, w przyszłym roku będziemy znów biec, znów zbierac, i znów wspierać “Hart Foundation” ponieważ Dh. Piotrek będzie na zawsze w naszych sercach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s