Biwak pracy stanicy hufca Szczecin

St Briavels, Anglia, 6 – 7 października

W weekend 6-7 październik br. odbył się biwak pracy dla stanicy hufca Szczecin. Zjechała się grupa harcerzy i byłych harcerzy aby, jak to już robią od wielu lat, dać swój czas i ciężka pracę. Kierownik Stanicy rozdał zajęcia które trwały przez dwa dni. Dh Olgierd i Dh Maciek zajęli się sufitem w jednych sal, zrywając stary i przygotowując go do zrobienia nowego. Dh Jacek, dh Ben i ja zajęliśmy się porządkowaniem terenu. Kierownik Stanicy w raz synem Antosiem uporządkowali duży garaż.


W sobotę rano, biwak pracy zaszczycił swoją obecnością nowy Hufcowy Szczecina – dh Ryszard Smolicz – zapoznając się z programem pracy robiąc inspekcję Stanicy i terenów.

Była zawsze dobra atmosfera, wieczorem w sobotę cala załogą odśpiewała Sto Lat dla dha Olgierda który zdecydował się obchodzić swoje urodziny ciężko pracując na Biwaku Pracy na Stanicy Hufca Szczecin.

Jak zawsze dhna Bogusia przygotowała smaczne wysoko kaloryczne posiłki byśmy mieli siłę dac z siebie jak najwięcej.

Następny Biwak Pracy na Stanicy Hufca Szczecin odbędzie się w dniach 17-18 listopada. Dh Kierownik zaprasza wszystkich którzy chcą przeżyć satysfakcję dania coś od siebie dla innych na przyjazd – proszę się zgłosić bezpośrednio do niego.

Czuwaj!

Janusz Sobolewski
Członek Komendy Hufca Szczecin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s