Wyprawa wędrowników do Wyoming i Utah

Bridger Teaton National Forest & Green River Valley, Wyoming i Utah, USA, lato 2012

Rok harcerski się rozpoczął. Zbiórki się zaczeły a więc czas na zdobywania sprawności, wycieczki i nowe przyjaźni.  Zima się niestety bardzo szybo zbliża i chyba wszyscy tęskną za latem.  Tęsknie już za latem i ciągle mi się przypominają wspaniałe wsponienia, przygody i przeżycie z tego lata.

A więc wędruj, wędruj, wędruj z nami…


Wędrowniczki i Wędrownicy z Chicago podczas lata pojechali na niesamowity dwu tygodniowy złaz w pięknych stanach Wyoming i w Utah.  Było 5 sekcje, w tym 36 uczestników.  Pierwszy tydzień spendziliśmy w górach w stanie Wyoming w Bridger Teaton National Forest. Razem prześlimy około 200 mil z plecakami które ważyli przynajmniej 40 funtów kierując się tylko kompasem i mapą. Drugi tydzień spędziliśmy w stanie Utah w okolicy Green River Valley, Desolation Canyon gdzie płynelismy tratwami w pustyny na rzece, Green River przez 85 mil.

Słowa naprawde nie mogą wyraźić jakie wspaniałe i wruszające przeżycie to było dla każdego z nas a więc spójrz cie na piękne zdjęcia.  Wszyscy którzy byli na tym złazie wrócili z wspomnieniami i przyjaźniami na całe życie.

Czuwaj!

Komenda Zlazu ,,Z wiatrem na Przelaj” razem z Chicago Wedros

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s