Wędrówka Drugiej Drużyny Wędrowniczej

Box Hill, Surrey, Anglia, 17 listopada 2013

W niedziele 17go Listopada, wędrownicy 2DW Gustaw-Harnaś – Drugiej drużyny wędrowniczej, poszli na wędrówkę w okolicach Box Hill, niedaleko Londynu. Siedmiu wędrowników uczestniczyło.

2013.11 Wedrówka 2WDH

Ta pierwsza akcja wędrowników w nowym roku harcerskim była bardzo udana. Trasa wędrówki prowadziła przez lasy i góry na terenie którym znajdują się stare bunkry pochodzące za czasów drugiej wojny światowej. Bunkry wybudowane przez Brytyjczyków przygotowujących się na ewentualność przekroczenia Niemców przez kanał La Manche.

Ściezki w lasach nie były najlepsze i dobrze oznaczone a więc wędrownicy musieli pokonywać przeszkody przechodząc przez krzaki używając czasami kompasu. Mieliśmy piękne widoki z North Downs Way i lasy miały cudowne kolory jesieni. Udało się z pogodą, bo deszcz zaczą padać dopiero jak doszliśmy do parkingu na Headley Heath.

Młodsi wędrownicy z komendy drużyny harcerzy, poszli sprawdzić okoliczny teren na planowane w grudniu zimowisko drużyny harcerzy „Czarna Dwójka”.

Zapraszamy do nowej strony internetowej naszej drużyny, i zachęcamy przeglądnąć naszą historię, najstarsza dżiałająca Polska Drużyna na świecie; “Czarna Dwójka”.

http://www.2wdh.co.uk/

pwd. Kuba Jasiński

Jedna odpowiedź na “Wędrówka Drugiej Drużyny Wędrowniczej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s