Idziemy na Polowanie…

Melbourne, Australia, 30 listopada 2013

Rok zabaw skrzatowych już dobiega końca.  Ostatni guziczek (tzn. cykl zabaw)  roku był „Choinka”.  Podczas  zbiórek skrzaty poznały słowa połączone ze Świętami Bożego Narodzenia,  przygotowały rodzinie kalendarzyk Adwentowy, dowiedziały się dlaczego każda choinka jest inna i specjalna, nauczyły się rysować gwiazdki  skrzatowym sposobem i zgadywały jaka niespodzianka się ukrywała w pudełku.

2013.12 Aus_Idziemy na polowanie!


Drużynowa Gromadki druhna Julia Buras sam. stwierdziła że po fajnych zabawach podczas roku trzeba ostatnią zbiórkę zamienić na niespodziankę „choinkową” i zamiast prezentów przeżyjemy razem coś fajnego na wycieczce.  Akurat druhna Julia miała szczęście bo w teatrze wystawiali inscenizację znanej dziecinnej książki „WE’RE GOING ON A BEAR HUNT”.

Więc z entuzjastycznymi rodzicami, „Skrzaty Podhala” i  zuchy „Dzieci Podhala” wyruszyły 30go listopada do teatru.  Wszyscy wyszli z teatru pod wrażeniem spektaklu, skrzaty i zuchy dzielnie stanęły do zdięcia w wysokiej trawie a po tym, przy totemie Serduszka Czułego skrzaty otrzymały guziczek „Choinka”, który będzie przyszyty dumnie na mundurki.

Ale ciekawy rok u Skrzatów Podhala!  Urocze spostrzeżenia i reakcje skrzatów na zbiórkach w tym roku pozostaną drogocennymi wspomnieniami dla nas wszystkich.   Dziękujemy rodzicom za poparcie, i też wszystkim osobom które przyczyniły się do udanych spotkań.  Do zobaczenia w przyszłym roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s