Wędrówka na Bruce Trail w Ontario

Bruce Trail, Ontario, Kanada, 22 marca 2014

Na początek wiosny, 3cia Żeglarska Drużyna z szczepu Bałtyk oraz instruktorzy z drużyny instruktorskiej ‚Kmicic’ poszli na wędrówkę do miasta Speyside niedaleko Milton, Ontario w Kanadzie. Pojechało 6 wędrowników/instruktorów, mała ale bardzo zdyscyplinowana grupa. Spędzili pół dnia na część trasy Bruce Trail która miała długość 17 km.

2014.03 Bruce Trail - 1

Ta pierwsza akcja wędrowników w nowym sezonie była bardzo wybitna. Pierwszą część trasy była w lesie pomiędzy drzewami i pod chmurami. Chłopaki spędzali czas w rozmowie między sobą i zrobili dużo zdjęć pięknych widoków. Drugą cześć wędrówki trasa prowadziła nas przez wielkie pola gdzie w lecie rośnie kukurydza. Wiatr mocno dmuchał i każdy krok mógł być zwykły lub głęboki na głębokim śniegu. Na końcu trasy odwiedziliśmy wielką szczelinę nazwana „The Hole in the Wall” gdzie uczestnicy mogli wejść w wielki labirynt naturalny.

Mimo tego że grupa była mała, kamienie były śliskie, i ciągle były mokre buty, wędrówka była bardzo udana. Mamy nadzieje, że znów przeżyjemy kolejne niezapomniane chwile naszego, młodego, wędrowniczego życia. Do zobaczenia na szlaku!

Pwd. Konrad Dabrowski

 

Jedna odpowiedź na “Wędrówka na Bruce Trail w Ontario

  1. Broawo Wedrownicy z 3ki. Ciesze sie ze widze fotografie z Bruce Trail, sam prowadzilem na tej trasie oboz wedrowny DW Hufca ‚Wilno’, Choragiew WB w 1988. Przeszlismy trase na polwyspie Bruce do Tobermory i dalej do Flowerpot Island. Dobre wspomnienia!

    Czuwaj!

    Marek Szablewski Hm
    Naczelnik Harcerzy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s