Co się dzieje na obozie harcerskim? pokazuje Szczep Wodny Bałtyk

Kaszuby, Kanada, lipiec 2014

Podczas lata 2014 harcerze przy “Szczepie Wodnyn Bałtyk” pojechali na obóz na Kaszuby. Temat obozu był Elwy z seriału książek “Władca Pierścieni” (Lord of the Rings). Specyficznie, harcerze byli elfami przy Lasgalen: wielkie miasto elfów. Na kaszubach tesz był obóz przy Hufiec Pieniny pod tematem “Lord of the Rings,” Obóz Erabor. Ci harcerze byli krasnalami, i razem obóz Lasgalen i Erabor uczestnili w kilka gier, obrzędy, i ogniska!

Obóz Lasgalen był podzielony na dwie podobozy: podobóz Mirkwood dla młodszych harcerzy i drugi podobóz dla starszych harcerzów. W sumie było 50 uczestników na obozie. Podczas obozu harcerze mieli dużo zajęć! Żeglowali na jeziorze Wodsworth,i mieli zajęcia harcerskie tak jak gry terenowe, konkursy, rozgrywki, i biwaki do jeziora Gun. Z harcerkami, harcerze żeglowali, grali gry terenowe, bawili się na potańcówce i mieli ogniska. Ogólnie, harcerze mielie wspaniały czas na obozie, i spodziewamy się nawet lepszą zabawę w tym roku.

Dopiero co wypuśćiliśmy wideo obozowe na YouTube. Zapraszamy do oglądania! W tym wideo można zobaczyć harcerzy przy podobozie Mirkwood i różne zajęcia które oni wykonowali na obozie. Ale, ostrzegam że oglądania tego widea może rozbudzić zatęsknienie do obozu I harcowania! Proszę oglądać z tym pod uwagą!

Do zobaczenia przy ogniskach obozowych!

Harcerz Orli Michał Chachura
Drużynowy 13 Wodnej Drużyny Harcerskej (Szczep Bałtyk – Toronto / Brampton)

 

Jedna odpowiedź na “Co się dzieje na obozie harcerskim? pokazuje Szczep Wodny Bałtyk

  1. Brawo Druhu Michale i 13 WDH ! Ogladajac wasz film od razu przypominaja sie rozne fajne obozy!

    Czuwaj!
    Marek Szablewski Hm
    Naczelnik Harcerzy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s