Nowy harcmistrz na zjezdzie ZHPnL

Wilno, 30 marca 2012

Gimnazjum im. Jana Pawła II w piątek, 30 marca, było miejscem spotkania delegatów finansowego Zjazdu Związku Harcerstwa Polskiego na Litwie. Delegatami na Zjazd byli członkowie zarządu, członkowie Komisji Rewizyjnej, członkowie Sądu Harcerskiego, instruktorzy i przedstawiciele drużyn.


Zjazd dotyczył przede wszystkim kwestii finansowych w ZHPnL ,a oprócz tego też innych ważnych spraw. Zebrani na sali wysłuchali sprawozdania finansowego Kwatermistrza Związkowego i Komisji Rewizyjnej. Po czym przedstawili własne wnioski,które,ich zdaniem,są niezbędne do sprawnego funkcjonowania ZHPnL.

Główną niespodzianką dla wszystkich był przedstawiony wniosek o nadanie stopnia harcmistrza dla Przewodniczącego dh Adama Błaszkiewicza. Jest to pierwsza osoba w Związku, która zdobyła najwyższy stopień instruktorski. Dlatego każdy obecny na sali był dumny z możliwości bycia świadkiem tego uroczystego wydarzenia. Życzymy dh Przewodniczącemu wytrwałości, by pozostać wiernym swym ideałom.

Agata Gadomska

2 myśli na temat “Nowy harcmistrz na zjezdzie ZHPnL

  1. Czuwaj dh.Przewodniczącemu dobra sprawa. Stopień harcmistrza to już co!!! Nasze najlepsze życzenia od kadry hufca „Wołyń” HPnU

  2. Gratuluje!
    a swoja droga ciekaw jestem kto i jak nadaje stopien Harcmistrza w ZHP nL

    Pozdrawiam z Kalifornii

    CZUWAJ!

    Dh.Ryszard

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s