Dziękujemy druhu Redaktorze!

Od koncepcji CzuwajBlogu, napisano 514 wpisów, odwiedziło ponad 62,000 osób których przeczytało prawie 350,000 stron opisujące akcje z Argentyny, Australii, Bialorusi, Francji, Holandii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Zasługą tej wspaniałej inicjatywy to nasz jedyny – druh Janek Lasocki. Zaczął blog w 2011 roku i w tym czasie stała się jedną z najpopularniejszych stron dla harcerzy i harcerek działających poza Polską.

Od kiedy Janka spotkałem, miał zawsze dobry humor, fajne okrzyki, wielkie plany i duże pomysły ale najbardziej się starał aby każdy się czuł częścią tej jednej harcerskiej rodziny. Z CzuwajBlog’iem właśnie to osiągnął na dużej skali! Były artykuły z prawie każdego kraju, między innymi rocznica w Anglii, pożegnanie w Argentynie, gawęda z Litwy, nowe jednostki w Irlandii, złaz w Kanadzie, zjazd w USA, wędrowka we Walii, zlot w Australii, Światowy dzień młodzieży w Polsce i nie zapominając o Pawła Piosenki, Kuchnie Marysi i Globalnych Kominkach!

Równolegle bedąc Redaktorem CzuwajBlogu, druh Janek pełnił różne inne funkcje i miał troche czasu o niektórych napisać; Akcja Znicz w Londynie, Biwak w St. Briavels i Wyprawa Wędrowników do Włoszech a był jeszcze Szczepowym i Komendantem Zlotu Harcerzy na Zlocie Okręgu w 2015. Po 6ciu i pół lat pracy nad blogiem, z wielkim smutkiem, zadecydował przekazać funkcję Redaktora. Na pewno wszyscy się zgodzą, że należą się wielkie brawa, dużo punktów i bardzo DZIĘ-KU-JE-MY Jankowi za wkład pracy!

Patrząc się na przód, dalej bedą wielkie plany i duże pomysły dla CzuwajBlogu! Nie będe zdradzał wszystkie pomysły na razie tylko że zapraszamy do regularnego sprawdzania naszego blogu i strony facebook żeby nie ominąć zmiany i najnowsze wpisy! Dziękujemy was również za wasze artykuły, przysyłajcie dalej i zachęcamy do więcej pisania! Zakończe ten artykuł z słynnymi słowami druha Janka: Będzie Będzie!

Czuwaj!
Konrad Kaptur phm.
Redaktor CzuwajBlogu2 myśli na temat “Dziękujemy druhu Redaktorze!

  1. Janku, dziekuje za wszelki wklad. Bylo, bylo, ale na pewno dalej bedzie, bedzie. Druhu Konradzie, zycze powodzenia i wytrwalosci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s