Dziękujemy druhu Redaktorze!

Od koncepcji CzuwajBlogu, napisano 514 wpisów, odwiedziło ponad 62,000 osób których przeczytało prawie 350,000 stron opisujące akcje z Argentyny, Australii, Bialorusi, Francji, Holandii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Zasługą tej wspaniałej inicjatywy to nasz jedyny – druh Janek Lasocki. Zaczął blog w 2011 roku i w tym czasie stała się jedną z najpopularniejszych stron dla harcerzy i harcerek działających poza Polską.

Od kiedy Janka spotkałem, miał zawsze dobry humor, fajne okrzyki, wielkie plany i duże pomysły ale najbardziej się starał aby każdy się czuł częścią tej jednej harcerskiej rodziny. Z CzuwajBlog’iem właśnie to osiągnął na dużej skali! Były artykuły z prawie każdego kraju, między innymi rocznica w Anglii, pożegnanie w Argentynie, gawęda z Litwy, nowe jednostki w Irlandii, złaz w Kanadzie, zjazd w USA, wędrowka we Walii, zlot w Australii, Światowy dzień młodzieży w Polsce i nie zapominając o Pawła Piosenki, Kuchnie Marysi i Globalnych Kominkach!

Równolegle bedąc Redaktorem CzuwajBlogu, druh Janek pełnił różne inne funkcje i miał troche czasu o niektórych napisać; Akcja Znicz w Londynie, Biwak w St. Briavels i Wyprawa Wędrowników do Włoszech a był jeszcze Szczepowym i Komendantem Zlotu Harcerzy na Zlocie Okręgu w 2015. Po 6ciu i pół lat pracy nad blogiem, z wielkim smutkiem, zadecydował przekazać funkcję Redaktora. Na pewno wszyscy się zgodzą, że należą się wielkie brawa, dużo punktów i bardzo DZIĘ-KU-JE-MY Jankowi za wkład pracy!

Patrząc się na przód, dalej bedą wielkie plany i duże pomysły dla CzuwajBlogu! Nie będe zdradzał wszystkie pomysły na razie tylko że zapraszamy do regularnego sprawdzania naszego blogu i strony facebook żeby nie ominąć zmiany i najnowsze wpisy! Dziękujemy was również za wasze artykuły, przysyłajcie dalej i zachęcamy do więcej pisania! Zakończe ten artykuł z słynnymi słowami druha Janka: Będzie Będzie!

Czuwaj!
Konrad Kaptur phm.
Redaktor CzuwajBloguReklamy

2 myśli na temat “Dziękujemy druhu Redaktorze!

  1. Janku, dziekuje za wszelki wklad. Bylo, bylo, ale na pewno dalej bedzie, bedzie. Druhu Konradzie, zycze powodzenia i wytrwalosci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s